ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЕРЕЛІК НАУКОВОЇ (НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ) ПРОДУКЦІЇ, ПРИЗНАЧЕНОЇ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України,

Національної академії медичних наук України

від __________№ ___/____

 

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЕРЕЛІК НАУКОВОЇ (НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ) ПРОДУКЦІЇ, ПРИЗНАЧЕНОЇ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

1. Це Положення визначає процес формування та використання переліку наукової (науково-технічної) продукції, призначеної для реалізації у сфері охорони здоров’я України (далі – Перелік).

 

2. Перелік є щорічною інформаційною збіркою, у якій містяться повідомлення про наукову (науково-технічну) продукцію, отриману за результатами наукової, науково-технічної та науково-організаційної діяльності установ, закладів, підприємств Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ України), Міністерства освіти та науки України (далі – МОН України), Національної академії медичних наук України (далі – НАМН), які здійснюють наукову, науково-технічну та науково-організаційну  діяльність відповідно до пріоритетів сфери охорони здоров’я України, призначену для практичного застосування.

 

3. Проект Переліку формується Українським центром наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи (далі – «Укрмедпатентінформ») на підставі отриманих заявок на включення наукового повідомлення про науково-дослідну роботу (далі – Заявки) до Переліку за формою, затвердженою цим наказом, від установ, закладів і підприємств МОЗ та МОН України, НАМН та інших суб’єктів господарювання, які здійснюють наукову, науково-технічну та науково-організаційну діяльність відповідно до пріоритетів сфери охорони здоров’я України.

 

4. Обробка персональних даних наукових та науково-педагогічних працівників, що містяться у Заявках, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

5. Заявки на внесення до Переліку надаються до «Укрмедпатентінформ» з 1 вересня до 5 грудня кожного поточного року в двох примірниках у паперовому варіанті, викладені українською мовою, та їх ідентична копія на електронному носії. До Заявки додаються оригінали висновків вченої ради установи, закладу, підприємства-розробника та профільних структурних підрозділів МОЗ та МОН України, НАМН.

 

6. До 1 квітня кожного поточного року «Укрмедпатентінформ»:

 

6.1. Здійснює обробку отриманих Заявок щодо відповідності вимогам: до переліку лікарських (провізорських) спеціальностей, чинного наказу МОЗ України «Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України», п. 1.1, додатку 6 до наказу МОЗ України від 28. 09. 2012 № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», наказу Фонду державного майна України від 13. 12. 2005 № 3162 «Про затвердження Порядку визначення оціночної вартості об’єктів права інтелектуальної власності, що перебувають у державній власності або були створені (придбані) за державні кошти, з метою зарахування на бухгалтерський облік» тощо.

6.2. У разі відповідності вищенаведеним вимогам включає наукове повідомлення про науково-дослідну роботу до проекту Переліку.

6.3. Погоджує проект Переліку з НАМН та подає на затвердження до МОЗ України.

 

7. Користувачами Переліку є суб’єкти господарювання у сфері охорони здоров’я України (далі – Користувачі), а також розробники медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги, управлінці охорони здоров’я, вчені, медичні та фармацевтичні працівники тощо, які використовують науково-технічну продукцію для практичного застосування.

 

8. Забезпечення примірниками Переліку Користувачів, наповнення та підтримка в контрольному стані електронної версії Переліку покладається на «Укрмедпатентінформ».

 

9. Доступ Користувачів до електронної версії Переліку може здійснюватися через веб-портал у мережі Інтернет. Для захисту інформації, що міститься в електронній версії Переліку, створюється комплексна система захисту інформації з підтвердженою відповідністю.

 

 

Директор Департаменту роботи

з персоналом, освіти та науки                                                             М. Осійчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>